Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share
 

 ASHFORTH (rich)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Hailey Ashforth
posts :
1608
never give all the heart

Hailey Ashforth

ASHFORTH (rich) Empty
RašytiTemos pavadinimas: ASHFORTH (rich)   ASHFORTH (rich) Icon_minitimeŠt. 03 09, 2013 10:49 pm


ASHFORTH (rich) 65_zps06031cab
MONIQUE
39m. • kristen bell • open

Rumors: „Aš girdėjau, kad Monique, netekusi vyro labai sielvartavo ir dažnokai išėjusi į kokį užkampės barą, prisilakdavo ir su kuo nors permiegodavo. Bet tada sutiko Aaron ir viskas pasikeitė.“ xo royal bitch


ASHFORTH (rich) 5656_zps6de7c217
AARON
39m. • matt davis • open

Rumors: „Aš girdėjau, kad Aaron yra tikras vyras iš užmiesčio - gyveno dvare. Kai jį ir paliko žmona, puolė į depresiją.“ xo royal bitch


ASHFORTH (rich) Tumblr_mj9c6uWEJe1rzmt8uo1_250
EMMA
23m. • naya rivera • TAKEN • Monique dukra

Rumors: „Aš girdėjau, kad Emma būdama paauglė ne kartą apsinuogindavo vakarėliuose. “ xo royal bitch“ xo royal bitch


ASHFORTH (rich) 1_zps44977ec7
MATTHEW
22m. • dave franco • TAKEN • Monique sūnus

Rumors: „Aš girdėjau, kad Matthew permiegojo su Hailey, kol dar jų tėvų nesiejo romantiški santykiai.“ xo royal bitch


ASHFORTH (rich) Austin
THAYER
20m. • austin butler • taken • Monique sūnus

Rumors: „Aš girdėjau, kad Thayer yra tikras vakarėlių liūtas - jo rengiami vakarėliai patys geriausia. Taip pat, būdamas septyniolikos permiegojo su kažkokia mergina ant galinės mašinos sėdynės, o po to sužinojo, kad tai jo geriausio draugo mergina.“ xo royal bitch“ xo royal bitch


ASHFORTH (rich) Tumblr_mg09ybHFrw1qcdjubo8_r1_250
NATE
22m. • andrew garfield • open • Aaron sūnus

Rumors: „Aš girdėjau, kad Nate savo miestelyje buvo toks nepadorus, nors ir buvo tikras moksliukas.“ xo royal bitch“ xo royal bitch


ASHFORTH (rich) Ty_zpsfae6ba03
HAILEY
19m. • barbara palvin • TAKEN • Aaron dukra

Rumors: „Aš girdėjau, kad Hailey permiegojo su Matthew, kol dar jų tėvų nesiejo romantiški santykiai.“ xo royal bitch“ xo royal bitch


ASHFORTH (rich) Tumblr_m7lwqfugpl1rq7wna
CARRIE
18m. • cher lloyd • TAKEN • Aaron dukra

Rumors: „ Aš girdėjau, kad Carrie pora mėnesių turėjo praleisti kolonijoje. “ xo royal bitch
Atgal į viršų Go down
https://expensivetaste.forumlt.com
 
ASHFORTH (rich)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» ARWENN (rich)
» BURKLEY (rich)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: VEIKĖJŲ SĄRAŠAS-