Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share
 

 ARWENN (rich)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Hailey Ashforth
posts :
1608
never give all the heart

Hailey Ashforth

ARWENN (rich) Empty
RašytiTemos pavadinimas: ARWENN (rich)   ARWENN (rich) Icon_minitimeŠt. 03 09, 2013 6:14 pm


ARWENN (rich) 78_zpsac47e8e7
JOSHUA
38m. • hugh jackman • open

Rumors: „Aš girdėjau, kad vyras netekęs savo žmonos avarijoje, save kaltino, nes tada jis buvo už vairo išgėręs.“ xo royal bitch


ARWENN (rich) Untitled-10_zps3ab2e51b
BRYAN
30m. • chris pine • open •joshua brolis

Rumors: „Aš girdėjau, kad Bryan dėl nežinomų priežasčių, vos gimusį atidavė įvaikinti. sulaukęs pakankamai metų, jis sužinojo, jog turi vyresnėlį brolį Joshua, su kuriuo palaiko broliškus santykius.“ xo royal bitch


ARWENN (rich) 456_zpse75edc4e
TOMHAS
24m. • ed westwick • open

Rumors: „Aš girdėjau, kad Tomhas nei širdies, nei pagarbos neturi merginoms iš žemesnio luomo, jomis pasinaudojęs, numeta ir palieka. “ xo royal bitch


ARWENN (rich) Tumblr_m2g8jtti3I1qd1d32o7_250
VANESSA
19m. • miranda kerr • TAKEN

Rumors: „Aš girdėjau, kad Vanessa serga anoreksija, tačiau tai puikiai slepia nuo savo tėvo ir visų kitų.“ xo royal bitch


ARWENN (rich) Lalallalallalal
NOAH
19m. • anthony gastelier • TAKEN

Rumors: „Aš girdėjau, kad Nojus dalyvauja nelegaliose gatvės lenktynėse, todėl daug kartų turėjo reikalų su policija, ką kruopščiai slepia nuo šeimos.“ xo royal bitch


ARWENN (rich) Untitled-1_zps6940db5e
TEA
18m. • selena gomez • TAKEN • pusseserė

Rumors: „Aš girdėjau, kad Tea paveldėjo žymiai daugiau pinigų negu Arwellai turi, iš savo mirusių tėvų, bet niekam neprasitaria apie tai, nes žino, kad tuos turtus Arwennai sau susišluotų. Geriausias draugas - James Burkley.“ xo royal bitch


ARWENN (rich) Tumblrlpzv14n4r51r1bjug
CHAD
22m. • josh beech • open • pusbrolis

Rumors: „Aš girdėjau, kad Chad apturėjo grupinį su Raquel Whitesworth ir Natalie Charlesworth.“ xo royal bitch
Atgal į viršų Go down
https://expensivetaste.forumlt.com
 
ARWENN (rich)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» BURKLEY (rich)
» ASHFORTH (rich)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: VEIKĖJŲ SĄRAŠAS-