Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

Share
 

 FTB/POLICIJA

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Hailey Ashforth
posts :
1608
never give all the heart

Hailey Ashforth

FTB/POLICIJA Empty
RašytiTemos pavadinimas: FTB/POLICIJA   FTB/POLICIJA Icon_minitimeŠt. 03 09, 2013 8:01 pm


FTB/POLICIJA 01_zps4c49e888
DANIEL HARRIS
39m. • daniel gillies • open • slaptasis ftb agentas

Rumors: „ Aš girdėjau, kad Daniel prieš dirbdamas FBI buvo daktaras, todėl ir dabar vykdydamas užduotį dirba daktaru.“ xo royal bitch


FTB/POLICIJA 65_zpsd0800880
BARBARA ELLIS
37m. • torrey devitto • open • ftb agentė

Rumors: „ Aš girdėjau, kad Barbaros apsimestina profesija gydytojos, bet ji puikiai išmano ir šį darbą. Jaučia simpatiją kolegai Daniel.“ xo royal bitch


FTB/POLICIJA Untitled-14_zpsb29d0826
ERNEST SOMMERS

26m. • cam gigandet• TAKEN • ftb

Rumors: „ Aš girdėjau, kad Ernest seniau pats dirbo mafijai, bet gavęs pasirinkimą sėst į kalėjimą ar pereit į FBI pusę, pasirinko FBI. “ xo royal bitch


FTB/POLICIJA 1_zps81a58e4d
EMILIA RESKETT
28m. • stana katic • open • detektyvė

Rumors: „ Aš girdėjau, kad Emilios tėvas, kuris priklausė mafijai, nušovė jos motiną, todėl ji labai jauna pradėjo treniruotis, kad taptų policininke. “ xo royal bitch


FTB/POLICIJA 011_zpsa4203699
PAULA RESKETT
22m. • ashley benson • open • policininkė

Rumors: „ Aš girdėjau, kad Paula kartą nušovė nekaltą žmogų, todėl dar ir dabar turi fobiją ginklams, kurią stengiasi užmaskuoti. Sesuo - Emilia. “ xo royal bitch“ xo royal bitch


FTB/POLICIJA Untitled-1_zps051e6130
DEREK MILLS
25m. • jared padalecki • open • policininkas

Rumors: „ Aš girdėjau, kad Derek atsidavęs savo darbui, bet mėgsta sudalyvauti nelegaliose lenktynėse. “ xo royal bitch
Atgal į viršų Go down
https://expensivetaste.forumlt.com
 
FTB/POLICIJA
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: VEIKĖJŲ SĄRAŠAS-